В її очах суцільний позитив

Дата: 21.08.2018 16:02

Завжди весела, позитивно налаштована, життєрадісна та доброзичлива завідуюча ДНЗ «Калинка» Сидорчук Марія Максимівна радо зустрічає діток до садочка.

Часом дивує настільки гарне ставлення до діток: по-материнськи обійме, приголубить, вирішить будь-яку ситуацію. Зараз пані Марія додатково завантажена реконструкцією приміщення дитсадка, що не легка справа, але усмішка не зникає.

Марія Максимівна не лише гарна жінка, хороша працівниця, дбайлива мама, але й прекрасна депутатка. Про вулицю Залізничну ми чуємо ледь не на кожному засіданні сесії і таки питання зрушило з місця – виготовлено проектно-кошторисну документацію, шукаємо шляхи фінансування. Як депутат не одноразово клопотала за жителів свого округу, які потребують матеріальної  допомоги, дбає про знедолених. Ясна річ, що і ремонт приміщення ДНЗ «Калинка» теж розпочався не випадково, адже постійні звернення, хвилювання за діток дало результат.

А як вам автобусна зупинка «Заводська» в смт. Червоне? Це теж ініціатива Марії Максимівни, для цього вона знайшла і матеріали, і працівників, і цікаві ідеї, і…

Хочеться лише подякувати за усмішку, відкритість і доброзичливість.