До нових зустрічей, друзі!

Завершив роботу літній мовний табір при ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Діти матимуть ще 2 тижні канікул та безліч часу для спогадів про літо. А спогади, безперечно, будуть якскравими, адже цьогоріч літо було незвичайним - школа приймала в себе волонтерів Go Camp. Це був перший досвід такої співпраці для учнів та вчителів нашої школи, хоча спроби залучити волонтерів почалися ще три роки тому. І ось, нарешті, довгоочікувана звістка: до нас їдуть гості. Діти з радістю та цікавістю зустрічали волонтерів – Емму з Німеччини та Хокона з Норвегії.

Два тижні промайнули швидко, але ж якими насиченими вони були: ігри, пісні, вірші, змагання, квести, дискусії, спільний проект (розфарбовування автобусної зупинки) дві авторські інтерпретації казки «Попелюшка» та багато іншого.  Але найголовніше – за два тижні роботи табору учні та волонтери стали справжніми друзями. Тож їхали гості від нас, як і годиться друзям,  з гарними подарунками та теплими побажаннями. Сподіваємось, що і Емма, і Хокон завітають до нас знову, а наші діти не розгублять свого ентузіазму і старанно вивчатимуть англійську мову, аби не втрачати зв’язку з новими друзями.