Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Напередодні свята

16 серпня 2018 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за  участю  начальників відділів, керівників закладів освіти та працівників закладів культури Червоненської ОТГ, в ході якої було обговорено питання святкування Дня Незалежності України, Дня громади та проведення «Фестивалю вареників» в громаді. Розпочалася нарада зі спільного обговорення програми свята та розподілу обов’язків з підготовки святкування. Далі кожна з галузей обговорила свої поточні питання: освітяни – готовність розпочати новий навчальний рік, а працівники культури – деталі участі громади у Всеукраїнсьому фестивалі «Рушники мого краю», який проходитиме в м. Андрушівка 25 серпня 2018 року. Червоненська ОТГ матиме нагоду приймати в себе на святкуванні одного з учасників цього фестивалю – фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня» Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля (Чернівецька обл.). Гості візьмуть участь у святковому концерті та зможуть познайомитися з традиціями нашої місцевості.

Як завжди, атмосфера свята залежатиме не тільки від організаторів та запропонованої  ними програми, а й від зовнішнього вигляду вулиць та осель жителів громади. Тож давайте разом потурбуємося про святковий настрій і зробимо посильний внесок у створення святкової атмосфери!

 Більш детальну інформацію щодо свята чекайте у наступних оновленнях новин за декілька годин.« повернутися до списку новин