Напередодні свята

16 серпня 2018 року відбулася нарада під головуванням селищного голови за  участю  начальників відділів, керівників закладів освіти та працівників закладів культури Червоненської ОТГ, в ході якої було обговорено питання святкування Дня Незалежності України, Дня громади та проведення «Фестивалю вареників» в громаді. Розпочалася нарада зі спільного обговорення програми свята та розподілу обов’язків з підготовки святкування. Далі кожна з галузей обговорила свої поточні питання: освітяни – готовність розпочати новий навчальний рік, а працівники культури – деталі участі громади у Всеукраїнсьому фестивалі «Рушники мого краю», який проходитиме в м. Андрушівка 25 серпня 2018 року. Червоненська ОТГ матиме нагоду приймати в себе на святкуванні одного з учасників цього фестивалю – фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня» Вашківецького міського будинку народної творчості та дозвілля (Чернівецька обл.). Гості візьмуть участь у святковому концерті та зможуть познайомитися з традиціями нашої місцевості.

Як завжди, атмосфера свята залежатиме не тільки від організаторів та запропонованої  ними програми, а й від зовнішнього вигляду вулиць та осель жителів громади. Тож давайте разом потурбуємося про святковий настрій і зробимо посильний внесок у створення святкової атмосфери!

Більш детальну інформацію щодо свята чекайте у наступних оновленнях новин за декілька годин.