В Червоненській громаді відбулося свято Івана Купала

Дата: 09.07.2018 13:45

7 липня, весело і гамірно було в Червоному.  Жителі Червоненської громади та гості із прилеглих сіл і не тільки мали змогу побувати на святі  Івана Купала організованого працівниками культури Червоненської ОТГ.

Полинути у світ купальського свята  можна було у парку смт. Червоне, де святкування  розпочалося театральним дійством. Його учасники віншували присутніх, співали обрядових пісень, плели вінки та пускали їх на воду. Радували присутніх  своїм виступом зразковий дитячий фольклорний ансамбль «Веретенце», фольклорний ансамбль «Кумасеньки», завідуючий центром дозвілля с.Забара Олександр Євтушок, завідуюча клубом с. М. Мошківці Ніна Климчук та аматори сіл громади.

Приємно відзначити, що у заході взяло участь багато дітей і молоді, для яких проводилися різні рухливі конкурси з подарунками, дехто був убраний у вишиванку чи мав іншу національну символіку. Разом з тим не оминули увагою свято й представники старшого покоління, які полишили вдома свої справи та прийшли подивитися на купальське дійство та й просто відпочити душею.

Особливого колориту святу додали  хороводи з Водяним, велике Купальське вогнище, а ще смачна юшка для всіх гостей та весела дискотека.