Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

23 червня відбулись випускні вечори в навчальних закладах Червоненської ОТГ

        23 червня 2018 року в опорному навчальному закладі «Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Глинівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися випускні вечори, на яких 25 випускників ОНЗ та 9 випускників Глинівецької ЗОШ попрощались з рідними  школами та вирушили у своє доросле життя.

      На заході були присутні селищний голова, випускники, вчителі, рідні та друзі випускників.

      Директори шкіл Іщук Ліна Миколаївна та Богайчук Ігор Дмитрович подякували випускникам за плідну працю, за досягнення, старання і натхнення. Побажали продовжувати життєвий шлях і згодом привести до рідної школи власних діток. Також висловили велику подяку батькам, які всі роки були поруч, допомагали та підтримували, пройшли разом з дітьми цей важкий, але захоплюючий шлях навчання. До вітального слова долучились і класні керівники випускників (Ящук Гелена Антонівна та Біла Євгенія Андріївна), які побажали вихованцям міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

      Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі випускників та вчителів.

      Тож нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній діяльності, і надіємось що після навчання повернетесь до нашої об’єднаної громади.

 « повернутися до списку новин