Державною казначейською службою України відкриваються нові бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів

Дата: 25.06.2018 14:07

Червоненська селищна рада повідомляє, що з 02 липня 2018 року у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України.

У зв’язку з цим, з 02 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

З метою упередження виникнення податкового боргу та недопущення втрат бюджету платникам необхідно, починаючи з 02 липня 2018 року, у розрахункових документах  на сплату податків і зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

Окремо повідомляємо реквізити нових бюджетних рахунків Червоненської селищної ради.