24 червня відбулося свято села в М. Мошківцях

У Малих Мошківцях, біля клубу свято вирувало: наше щире товариство його частувало... Але так  як у Мошківцях  - ніде не бувало! Не минайте, завітайте в будень чи на свято, у Малих Мошківцях люди вміють гостей зустрічати!

24 червня 2018 року відбулося свято села в Малих Мошківцях. В програмі заходу були:

• виступи аматорів будинку культури с. М Мошківці та с. Глинівці,
  • конкурси та розваги для дітей та гостей села,
  • нагородження номінантів свята:
  • найстарший та наймолодший жителі села;
  • подружжя, яке 50 років прожило у парі;
  • подружжя, яке в парі 25-35 років;
  • мати-героїня;
  • прийомна сім»я;
  • хазяїн двору зразкового порядку;
  • найактивніший в розвитку села громадянин та інших.

«Дякуємо всім, хто допоміг в організації свята, за смачну юшку, приготовану Сірим Сергієм Петровичем, за морозиво від нашого сімейного лікаря Стельмаха Михайла Володимировича, гурту "Кумасеньки" с.Глинівці і всім хто прийшов на наше свято!  Дякуємо Колеснику Юрію за гарне музичне оформлення нашого свята!!!»- такі слова подяки висловила Н.О.Климук- завідуюча клубом с.М.Мошківці.