Відбулася нарада для директорів шкіл та працівників закладів культури Червоненської ОТГ

Дата: 20.06.2018 13:07

За ініціативи відділу освіти та культури Червоненської селищної ради в залі засідань відбулась нарада для директорів шкіл та працівників закладів культури Червоненської ОТГ.

На засіданні обговорили питання щодо заключення декларацій із сімейними лікарями.

В ході розмови працівники закладів культури підняли питання про те, що їм необхідна мережа інтернет.

Поліщук Олена Володимирівна закликала директорів ЗОШ та працівників закладів культури взяти активну участь до залучення на територію громади грантів міжнародних донорів.

Також  було обговорено питання щодо заходів до днів сіл та Івана Купала.