Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Запрошення до участі у Конкурсі

      1. Червоненська громадська організація «Повір у себе» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Глинівці Андушівського району Житомирської області».
Перелік основних видів робіт:
      - Реконструкція вуличного освітлення шляхом встановлення 206 світлодіодних прожекторів потужністю 30 та 50 Вт;
      - Встановлення лічильників та іншого необхідного обладнання, тощо.
       2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності. 
       3. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: смт. Червоне вул. Миру 28 Червоненська селищна рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 17.00 25 червня, після чого вони будуть розкриті у присутності учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
       4. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою смт. Червоне вул. Миру 28 Червоненська селищна рада (тел. 068 072 41 59)« повернутися до списку новин