Крилівське "Сонечко"

Дата: 04.07.2017 15:44

Планове проведення атестаційних експертиз Крилівського дошкільного навчального закладу «Сонечко»

Згідно з графіком проведення атестаційних експертиз навчальних закладів громади та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року №67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів», Наказу №3 від 15.03.2017 р.  відділу освіти Червоненської селищної ради «Про проведення атестаційної експертизи Крилівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Андрушівського району Житомирської області» у травні 2017 року відбулася атестація Крилівського ДНЗ «Сонечко».

За результатами атестаційної експертизи, проведеної в період з 22 травня по 02 червня,  навчальний заклад було визнано атестованим.