Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Відзнака за високі досягнення

7 грудня 2016 року відбулося урочисте засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

До участі в урочистому засіданні було запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх провідних асоціацій, народних депутатів України, представників громадянського середовища, проектів міжнародної технічної допомоги, які сприяють впровадженню реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Україні.

Засідання присвячене відзначенню свята на високому державному рівні та приверненню уваги до місця і ролі місцевого самоврядування в розбудові української державності.

Засідання відкрив голова Комітету С.Власенко.

На заході обговорювали проблематику становлення та розвитку системи місцевого самоврядування в частині проведення децентралізації, її нормативного забезпечення та практичної реалізації, існуючих проблем та їх вирішення. Також буде окреслено напрями діяльності органів державної влади для забезпечення подальшого розвитку та зміцнення інституту місцевого самоврядування.

До учасників засідання з вітальною промовою звернулася Заступник Голови Верховної Ради України О.Сироїд.

Перед учасниками виступив також Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубко.

У цьому засіданні брав участь і голова Червоненської селищної ради Ящук Ю.В., де представляв інтереси нашої територіальної громади та її жителів. Поряд з цим, Юрій Валентинович був нагороджений нагрудним знаком та Грамотою Верховної Ради України.« повернутися до списку новин