Дата: 26.02.2018 14:41

24-25 лютого в приміщенні районного Будинку культури проходив огляд – конкурс самодіяльної народної творчості «Полинь світами, рідна пісне». Творчі колективи нашої громади продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Теплими та щирими оплесками нагороджували глядачі виступи наших аматорів.

Компетентне журі, до складу якого входили, голова районної державної адміністрації К.І.Курсон та начальник відділу культури райдержадміністрації Г.І.Білецька високо оцінили представлені номери художньої самодіяльності та побажали й надалі аматорам наснаги та   творчого розвитку. Слова щирої подяки отримали учасники і від селищного голови Ящука Ю.В.

Відділ освіти та культури селищної ради відзначив подяками учасників огляду, зокрема: народний вокальний ансамбль «Надія», фольклорний колектив «Кумасеньки», шкільний хореографічний ансамбль «Соняшник» (кер. Лисецька Л.М.), Климчук Н.О., А.Гайструк, Т.Оксенюк, Ю.Берладин та К.Іванченко за активну участь у конкурсі – огляді та працівників бібліотеки Тихончук Н.І. і Науменко О.І. за організацію виставки виробів майстрів народно – ужиткового мистецтва.