РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В ГРОМАДІ

Дата: 29.12.2016 11:13

РЕКОНСТРУКЦІЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ В ГРОМАДІ

Фото без описуУ 2016 році Червоненська територіальна громада

реалізувала  проекти по освітленню на загальну суму 532523грн. за рахунок субвенції на формування інфраструктури, а саме :

«Реконструкція  вуличного освітлення  у с. Великі Мошківці» - 132 391грн; по вулицях  Молодіжній, Перемоги, Каштановій, Шкільній, Сонячній, Будьонного та Червінській  з встановленням 67 освітлювальних приладів       на існуючих опорах;

«Реконструкція вуличного освітлення у с. Забара» -  68 860грн., по вулицях Вишнева, Лесі Українки, Ватутіна та Бердичівська з встановленням 26 світлодіодних прожекторів на існуючих опорах;

«Реконструкція вуличного освітлення в с.Крилівка» - 331272грн., по вул. Набережній, Соборній, Лесі Українки, Заможного, Гагаріна, Польовій, Суворова, Шевченка, Лісовій, Зарічній, Матросова, Мічуріна   з встановленням 184 освітлювальних приладів .

Управління включення світильників  передбачається  за допомогою реле управління навантаження. Яке  вбудоване до електронного лічильника та добово–недільного таймеру.

Наталія Войновська