Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

З радістю приймаємо допомогу

Нещодавно Червоненську територіальну громаду відвідала керівник секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей - пріоритет держави», Верховної Ради України,  Людмила Семенівна Волинець.

 Разом з начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Оленою Олегівною Савельєвою та спільно із заступником голови районної ради Ляшуком Михайлом Миколайовичем та керівником апарату райдержадміністрації Савенком Олександром Юрійовичем,  в приміщенні Червоненської селищної ради було проведено нараду  з питань забезпечення  захисту прав дитини.  

 У нараді взяли участь голова Червоненської селищної ради ОТГ  Ящук Ю.В., заступник селищного голови Балюк О.М., апарат управління ради,  в.о. старост сільських рад, завідуючі дитячими садочками, директори шкіл, депутати та актив громади.

Головним доповідачем та консультантом була Волинець Людмила Семенівна. Пані Людмила приїхала до нас за дорученням голови Житомирської держадміністрації Машковського Сергія Олександровича, адже 10 лютого 2016 року її було обрано до складу консультаційної групи з питань забезпечення та захисту прав дитини в процесах децентралізації та формування об’єднаних територіальних громад Житомирської області. 

Людмила Семенівна має неймовірний досвід у цій сфері. Починаючи з 90-х років працювала науковим співробітником та керівник центру Українського інституту соціальних досліджень Міністерства України у справах сім’ї та молоді, директором всеукраїнського благодійного фонду «Надія і Добро», директором Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини , заступником Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту тощо.

Ясна річ, що проблеми обговорювані на нараді стосуються нашої громади тому, що  у нас в громаді проживає близько 80 багатодітних сімей, 29 дітей інвалідів, 5 дітей сиріт та 13 дітей позбавлених батьківського піклування.  І це не говорячи про кризові сім»ї та інші незахищені категорії населення.

На нараді було також обговорено співпрацю структурних підрозділів райдержадміністрації з об’єднаною територіальною громадою щодо захисту законних прав та інтересів дітей.

Спеціаліст сектору

економічного розвитку та інвестицій

Червоненської селищної ради

Поліщук О.В.



« повернутися до списку новин