23 лютого2018 вели розмову учні і вчителі Крилівської загальноосвітньої школи, батьки та жителі села, що прийшли на відкритий виховний захід «Душа мого народу – диво-рушники»
Із плином часу світ перемінився,
Та з символів народу дорогих,
Є ті, які й донині збереглися,
І вишитий рушник – один із них.
В наш такий нелегкий час про вишитий рушник згадують здебільшого в звичайних родинах тоді, коли донька чи син готуються до весілля, коли треба коровай на щось покласти та молодятам під ноги постелити мережене полотно – «на щастя, на долю». Тепер дівчата вкрай рідко самі вишивають рушники, а купують готові. А колись без рушників жодної оселі не було. Рушниками прикрашали стіни, вішали над вікнами і дверима як оберіг, заквітчували святі образи, стелили під хліб на столі, брали з собою в дорогу, ними перев’язували сватів, у них загортали дитину.
Саме про це 23 лютого2018 вели розмову учні і вчителі Крилівської загальноосвітньої школи, батьки та жителі села, що прийшли на відкритий виховний захід «Душа мого народу – диво-рушники» учні дізналися багато нового про різні види рушників, що використовувалися в щоденному житті українців та при обрядових діях. Учениці: 1 –го класу Андрійчук Анна, 8-го класу - Луцик Дарія та жителька села Бондаренко Світлана Володимирівна підкорили глядачів чудовим виконанням пісень. Учні 9 класу та керівник шкільного музею Шинкарук Лариса Федорівна підготували розповіді про місце рушників в житті українців, потішив глядачів чудовим танцем дівочий колектив «Вікенд».
Рушники - вишите диво! Подивуймося ж і нині —у цей розбурханий, розбратаний національними чварами й економічними незгодами час, живучій любові нашого народу до простого та водночас незбагненного дива,— українського рушника.
Низький уклін усім, хто прийшов на зустріч із нашим щирим українським оберегом. Хай завжди береже він тепло ваших душ і живе вічно, як наша невмируща мати — Україна.
Гурська Наталія Василівна