Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує набір “Сімейних радників”

- Якщо Ви є громадським активістом або членом громадської організації до якої є довіра в соціальних групах населення;

- Якщо Ви  готові надавати інформацію щодо прав людини, допомагати у ідентифікації порушення прав людини, яка потребує у захисті від насильства, питанні виплати аліментів, визначенні батьківських прав та інших питань сімейного права;

- Якщо Ви готові розповсюджувати інформацію щодо отримання правової допомоги;

- Якщо Ви готові працювати над актуальними проблемами суспільства, а зокрема громади.

Тоді долучайтесь до команди “Сімейних радників”  та станьте справжнім професіоналом у захисті прав сім'ї та громадян.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою : 13312, м. Бердичів,                 вул. Чорновола, 9. Телефон 4-14-42 або 068-291-90-18.