Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (9 сесія): Про намір передачі майна в оренду  без проведення аукціону

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                 № 194

 

Про намір передачі майна в оренду 

без проведення аукціону

 

     Керуючись статтею 25, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», з метою врегулювання організаційних етапів, пов’язаних з передачею в оренду майна, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу в оренду без проведення аукціону  нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, що перебуває на балансі Червоненської селищної ради, згідно додатку 1 до рішення.

2. Затвердити умови передачі в оренду без проведення аукціону нерухомого майна,  зазначеного в п.1 даного рішення, згідно додатку 2-4 до рішення.

3. Затвердити додаткові умови, на яких здійснюється оренда нерухомого майна зазначеного в п.1 даного рішення:

3.1. передача в суборенду об’єктів оренди забороняється;

3.2. виконання певних видів робіт капітального ремонту та реконструкції об’єктів оренди здійснюється за окремою згодою орендодавця на підставі рішення Червоненської селищної ради.

4. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету  селищної ради Болотіну П.С. забезпечити:

4.1. оприлюднення на офіційному веб-сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про намір передачі майна в оренду, визначеного в п.1 цього рішення, протягом трьох робочих днів;

4.2. внесення та опублікування інформації про потенційні об’єкти оренди, вказані в п.1 даного рішення, до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені чинним законодавством, згідно додатків 5-7 до рішення;

4.3. оприлюднення в ЕТС умов оренди нерухомого майна визначених в п.2 цього рішення;

4.4. розпочати процедуру укладення без проведення аукціону договорів оренди об’єктів, зазначених у п.1 даного рішення згідно чинного законодавства.

5. Затвердити звіти з незалежної оцінки майна здійснені суб’єктом оціночної діяльності - фізичною особою-підприємцем Музичуком Петром Олександровичем з визначення ринкової вартості, згідно додатку 8 до рішення.

6. Доручити селищному голові укласти з орендарями договори оренди вказаного в п.1 даного рішення майна без проведення аукціону  згідно чинного законодавства.

7. Зобов’язати орендарів забезпечити:

  • використання майна згідно цільового призначення;
  • дотримання санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог, визначених відповідною документацією;
  • страхування орендованого майна протягом 10 днів після укладення договорів оренди.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

 

 

Секретар ради                                                                        Неля БЕЗНОСКО