Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 сесія): Про намір передачі майна в оренду  без проведення аукціону

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                 № 194

 

Про намір передачі майна в оренду 

без проведення аукціону

 

     Керуючись статтею 25, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», з метою врегулювання організаційних етапів, пов’язаних з передачею в оренду майна, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу в оренду без проведення аукціону  нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, що перебуває на балансі Червоненської селищної ради, згідно додатку 1 до рішення.

2. Затвердити умови передачі в оренду без проведення аукціону нерухомого майна,  зазначеного в п.1 даного рішення, згідно додатку 2-4 до рішення.

3. Затвердити додаткові умови, на яких здійснюється оренда нерухомого майна зазначеного в п.1 даного рішення:

3.1. передача в суборенду об’єктів оренди забороняється;

3.2. виконання певних видів робіт капітального ремонту та реконструкції об’єктів оренди здійснюється за окремою згодою орендодавця на підставі рішення Червоненської селищної ради.

4. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету  селищної ради Болотіну П.С. забезпечити:

4.1. оприлюднення на офіційному веб-сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про намір передачі майна в оренду, визначеного в п.1 цього рішення, протягом трьох робочих днів;

4.2. внесення та опублікування інформації про потенційні об’єкти оренди, вказані в п.1 даного рішення, до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені чинним законодавством, згідно додатків 5-7 до рішення;

4.3. оприлюднення в ЕТС умов оренди нерухомого майна визначених в п.2 цього рішення;

4.4. розпочати процедуру укладення без проведення аукціону договорів оренди об’єктів, зазначених у п.1 даного рішення згідно чинного законодавства.

5. Затвердити звіти з незалежної оцінки майна здійснені суб’єктом оціночної діяльності - фізичною особою-підприємцем Музичуком Петром Олександровичем з визначення ринкової вартості, згідно додатку 8 до рішення.

6. Доручити селищному голові укласти з орендарями договори оренди вказаного в п.1 даного рішення майна без проведення аукціону  згідно чинного законодавства.

7. Зобов’язати орендарів забезпечити:

  • використання майна згідно цільового призначення;
  • дотримання санітарно-гігієнічних та протипожежних вимог, визначених відповідною документацією;
  • страхування орендованого майна протягом 10 днів після укладення договорів оренди.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

 

 

Секретар ради                                                                        Неля БЕЗНОСКО

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису