Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (6 проєкт): Про забезпечення безпечної експлуатації дитячих та спортивних майданчиків на території  Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VІ сесія VIII скликання

від  ___ березня 2021 року                                                                           № ___

 

Про забезпечення безпечної експлуатації

дитячих та спортивних майданчиків на території 

Червоненської селищної ради

 

Відповідно до статей 10, 13, 18, 20, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», зстатті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належного утримання та безпечної експлуатації дитячих та спортивних майданчиків, що перебувають на балансі Червоненської селищної ради, Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.10.2012 року №550, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою (їх частин) на 2021 рік, а саме: дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Червоненської селищної ради (додаток №1).

2. Створити комісію з питань обстеження технічного стану об’єктів благоустрою (їх частин), а саме: дитячих та спортивних майданчиків  (далі – Комісія) розташованих на території  Червоненської селищної ради і затвердити її склад (додаток №2).

3. Затвердити правила утримання та експлуатації об’єктів благоустрою (їх частин), а саме: дитячих та спортивних майданчиків  розташованих на  території Червоненської селищної ради (додаток №3).

4. Затвердити форму типового паспорта дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території  Червоненської селищної ради (додаток №4).

5. Затвердити форму журналу результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території  Червоненської селищної ради (додаток №5);

6. Затвердити форму акта огляду та перевірки обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків розташованих на території  Червоненської селищної ради (додаток №6);

7. Затвердити форму інформаційної таблички (додаток №7);

8. Затвердити форму реєстру дитячих та спортивних майданчиків (додаток №8).

9. Комісії встановити наступну періодичність огляду обладнання дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території  Червоненської селищної ради :

1) регулярний візуальний огляд - один раз на тиждень;

2) функціональний огляд - один раз на місяць з записом у журнал результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих та спортивних майданчиків;

3) основний огляд - один раз на рік з оформленням акту огляду та перевірки обладнання дитячих та спортивних майданчиків (у термін проведення  місячника з благоустрою).

10. Направити до закладів освіти селищної ради для розповсюдження серед вихованців, учнів, батьків Пам’ятку про правила безпечної поведінки на дитячих майданчиках.

11. Виконавчому комітетові Червоненської селищної ради здійснювати періодичний контроль за виконанням пункту 9 цього рішення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                                                    Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

 

Додаток №1

до рішення

Червоненської селищної ради

від ___.03.2021року  №___

 

                                        

План проведення паспортизації та технічної інвентаризації об’єктів благоустрою (їх частин) на 2021 рік, а саме: дитячих та спортивних майданчиків розташованих на території Червоненської селищної ради

 

1. Провести обстеження і технічну інвентаризацію дитячих та спортивних майданчиків, які розташовані на території Червоненської селищної ради, а саме:

 

№ п/п

Адреса

інвентарний  номер

Вид майданчика

1

смт. Червоне, вул. Миру

101330801

Дитячий ігровий майданчик "Космос"

2

смт. Червоне, вул. Перемоги, 4 (на території дитячого садочка "Горобинка")

10310595