8 скликання (5 сесія): Про внесення змін до Програми інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної  громади на 2021 рік

Житомирської області

V сесія VIII скликання

від  12 лютого 2021 року                                                                           № 82

Про внесення змін до Програми

інформаційної діяльності Червоненської

селищної територіальної  громади на 2021 рік

Керуючись ст.26, ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2021рік:

1. Виділити кошти в сумі 5000 (п’ять тисяч) гривень на забезпечення висвітлення матеріалів у формі інформації в засобах масової інформації.

2. Внести зміни до Програми інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної  громади на 2021 рік затвердженої рішенням ради

№ 48 від 23.12.2020 року «Про затвердження Програм» та викласти її в новій редакції.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                      Юрій ЯЩУК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішення селищної ради № 82

V сесія VІІІ скликання

від 12 лютого 2021 року

ПРОГРАМА

інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік

1. ПАСПОРТ Програми інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної громади (далі – Програма) на 2021 рік

Ініціатори розроблення Програми

Розробники Програми

Відповідальні  виконавці Програми

Червоненська селищна рада;

відділи селищної ради та спеціалісти

Учасники Програми

та відділи селищної ради;

підприємства, організації, з якими укладаються угоди

Терміни реалізації Програми

2021 рік

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми:

- з них коштів селищного бюджету

13000 грн.

13000 грн.

Основні джерела фінансування Програми

Селищний бюджет

2. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Ефективна та якісна система інформаційного забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування є невід'ємною складовою професійного функціонування системи державного управління. З появою нових інформаційних технологій інформація стає постійним і необхідним атрибутом забезпечення діяльності держави, юридичних осіб, громадських організації та громадян. Від її якості й достовірності, оперативності одержання залежать численні рішення, що приймаються на різних рівнях - від глави держави до громадянина.

Головною метою інформатизації органів державної влади та органів місцевого самоврядування є створення оптимальних умов як для задоволення інформативних потреб, так і для реалізації конституційних прав громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування, організацій, суспільних об'єднань на основі формування й використання інформаційних ресурсів.
Зважаючи на це, прийняття Програми інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік забезпечить можливість інформування населення громади щодо діяльності органу місцевого самоврядування, реалізацію державної інформаційної політики, втілення соціально важливих інформаційних кампаній, розвиток інформаційного простору громади шляхом залучення місцевих засобів масової інформації. На виконання Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади» та з метою донесення до населення громади вичерпної інформації про роботу органів влади та органів місцевого самоврядування, в селищному бюджеті необхідно передбачати кошти на фінансування заходів з висвітлення діяльності Червоненської селищної ради засобами масової інформації. Крім співпраці із засобами масової інформації, Програма передбачає також проведення заходів щодо підготовки професійних свят та урочистостей. Отже, одночасно з тенденціями до демократизації влади, підвищення рівня прозорості її діяльності та підзвітності перед громадянами постає вимога інформаційної відкритості органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення якої потребує фінансування з селищного бюджету.

3. Мета Програми

Метою Програми є створення умов для реалізації конституційних прав громадян на інформацію; забезпечення висвітлення діяльності селищної ради; утвердження свободи слова; розвиток інформаційного простору громади; забезпечення відкритості у діяльності&