Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (4 сесія): Про внесення змін до Програми  соціально - економічного розвитку Червоненської селищної територіальної  громади  на 2021 рік

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ІV сесія VIII скликання

від  26 січня 2021 року                                                                            № 59

 

Про внесення змін до Програми  соціально -

економічного розвитку Червоненської селищної

територіальної  громади  на 2021 рік

       

     Керуючись ст.26, ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення подальшого соціально-економічного і культурного розвитку об’єднаної територіальної  громади, сталого розвитку промисловості, аграрного сектору економіки, підприємництва та малого бізнесу, залучення інвестиційних ресурсів, забезпечення соціального захисту та поліпшення життєвого рівня населення, враховуючи висновки засідань постійних комісій, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми соціально - економічного розвитку Червоненської селищної територіальної  громади  на 2021 рік, затвердженої рішенням ради за № 50 від 23 грудня 2020 року «Про затвердження Програми соціально - економічного розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік» ІІІ сесія VIII скликання та викласти Програму в новій редакції.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК

 

 

 

Додаток 1 до Програми соціально-економічного розвитку

Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік

(п.6 НАПРЯМУ 2: Розвиток економічного потенціалу та підприємництва Розвиток підприємницької діяльності, малого та середнього бізнесу)

 

Порядок надання фінансової допомоги на створення робочих місць з метою мінімізації та подолання негативних наслідків на ринку праці, зумовлених необхідністю запровадження карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2

 

1 Загальні положення

1.1. Порядок визначає умови надання і використання коштів бюджету селищної територіальної громади  для безвідсоткової фінансової допомоги (далі - фінансова допомога) на поворотній основі для залучення безробітних до ринку праці та створення нових робочих місць в рамках заходів Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік та Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2021рік.

              1.2. Фінансова допомога надається:

- для осіб з числа безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, після державної реєстрації юридичної особи чи фізичної особи - підприємця протягом десяти робочих днів з дати отримання повідомлення про рішення надання фінансової допомоги;

- для суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною 3 статті 55 Господарського кодексу України, та  працевлаштують не менш як двох осіб, строком не менше ніж на два роки за направленням базових центрів зайнятості.

1.3. Фінансова допомога на реалізацію проектів відповідно до цього Порядку надається на конкурсних засадах (далі - конкурсний відбір) у межах асигнувань, передбачених у бюджетах на відповідний бюджетний рік.

Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого на початок відповідного року, один раз у бюджетний рік.

Обов’язковою умовою надання фінансової допомоги є співфінансування за рахунок коштів обласного бюджету (50%) та коштів селищного територіального бюджету за місцем фактичного провадження господарської діяльності (50 %).

Термін повернення бюджетних коштів – щомісяця упродовж двох років.

Далі за Порядком суб’єкти підприємництва, яким за рішенням конкурсного відбору надається фінансова допомога, зазначаються як Отримувачі фінансової допомоги.

1.4. Головним розпорядником коштів з обласного бюджету на надання фінансової допомоги є департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації, головним розпорядником коштів місцевого бюджету -  Червоненська територіальна  громада.

1.5. Контроль за цільовим використанням коштів фінансової допомоги здійснює головний розпорядник коштів Червоненська територіальна  громада згідно з чинним законодавством.

 

ІІ Умови надання та повернення коштів фінансової допомоги

 

2.1. Право на одержання фінансової допомоги мають суб’єкти підприємництва, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Червоненської територіальної  громади;

- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;

- реалізують або мають наміри реалізовувати бізнес – плани.

2.2. Фінансова підтримка надається в межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на відповідний бюджетний рік та коштів бюджету селищної територіальної  громади, перерахованих до обласного бюджету у вигляді субвенції на умовах співфінансування (далі – бюджетні кошти).

Бюджетні кошти перераховуються Департаментом фінансів облдержадміністрації Головному розпоряднику коштів з обласного бюджету на підставі його заявок згідно із затвердженим планом асигнувань загального фонду обласного бюджету на відповідний бюджетний рік та на підставі рішень конкурсної комісії з відбору бізнес-планів.

Оплата витрат Отримувача фінансової допомоги на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом, проводиться згідно з умовами договору, укладеного між ним та продавцем обладнання і матеріалів, форма якого затверджується положенням про Комісію

2.3. Сума фінансової допомоги, що повертається, зменшується на суму податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплачених Отримувачем фінансової допомоги, або на суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сплаченого суб’єктом господарювання за працевлаштованих ним осіб відповідно до цього Порядку.

2.4. Для підтвердження розміру сплачених податків та єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Отримувач фінансової допомоги подає комісії  довідку, видану органом ДПС за місцем його обліку як платника податків.