Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (4 сесія): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та од’єднання земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IV сесія VIII скликання

Від 26 січня 2021 року                                                                             № 75

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу та од’єднання земельної ділянки

 

      Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 123 Земельного кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши заяву гр. Остапчука Сергія Валентиновича та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника селищної ради Сокірко Т.В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та од’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 1820383600:04:000:0245), яка знаходиться у комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, площею 15.8195 га. за межами населеного пункту с. Забара: гр. Остапчуку Сергію Валентиновичу на земельні ділянки площами 0,50 га і 0,50 га. та 14,8195 га.

2. Остапчуку Сергію Валентиновичу замовити і виготовити технічну документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки у відповідності з діючим законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                         Юрій ЯЩУК