Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (4 проєкт): Про скасування рішення 61 позачергової сесії Ⅶ скликання

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

4 сесія VIII скликання

від  січня  2021 року                                                                                   № __

 

Про скасування рішення

61 позачергової сесії Ⅶ

скликання

 

            Відповідно до Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши заяву Колісник Алли Адамівни та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника першої категорії Сокірко Т.В. про скасування рішення 61 позачергової сесії Ⅶ скликання від 20 жовтня 2020 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення 61 позачергової сесії Ⅶ скликання від 20 жовтня 2020 року « Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок» гр. Колісник Аллі Адамівні на земельну ділянку площею 0,1000 га., цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, що розташована за адресою вул. Щаслива смт Червоне.

2. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії Сокірко Т.В. дане рішення  довести до відома  громадянки Колісник Алли Адамівни.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Юрій  ЯЩУК