Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (4 проєкт): Про скасування рішення 45 сесії Ⅶ скликання від 26 червня 2019 р.

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

4 сесія VIII скликання

від  січня  2021 року                                                                                   № __

 

Про скасування рішення

45 сесії Ⅶ скликання

від 26 червня 2019 р.

 

            Відповідно до Земельного  Кодексу України, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію спеціаліста земельних ресурсів, комунальної власності та екології Волинця О.В. про скасування рішення 45 сесії Ⅶ скликання від 26 червня 2019 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення у пункті 1 45 сесії Ⅶ скликання від 26 червня 2020 року « Про надання дозволу на розроблення документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок» гр. Красовському Олександру Олександровичу на земельну ділянку площею 2,00 га., цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами с. Крилівка все решта залишити без змін.

2. Спеціалісту землевпоряднику першої категорії Сокірко Т.В. дане рішення  довести до відома  громадянки Красовському О.О.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісю з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Юрій  ЯЩУК