8 скликання (3 проєкт): Програма фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2021 рік

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення  ІІІ сесії VIII скликання Червоненської селищної ради

від  23 грудня 2020 року №____

Програма

фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради
на 2021 рік

ПАСПОРТ Програми:

1

Ініціатор розроблення Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

2

Розробник Програми

Червоненська селищна рада

3

Відповідальний виконавець

4

Учасники Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, Червоненська селищна рада

5

Термін реалізації Програми

2021 рік

6

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет, інші надходження, не заборонені чинним законодавством України

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

2021 р. – 890 442 грн.

1. Загальні положення

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік (далі - Програма), розроблена на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 91 Бюджетного кодексу України.

З метою виконання Програми необхідно забезпечити фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2021 рік шляхом надання субвенцій та поточних трансфертів.

Дана Програма необхідна для стабільного функціонування комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, поліпшення його матеріально - технічної бази та створення належних умов для розвитку первинної медико - санітарної допомоги, наближення її до кожної сім’ї, покращення ефективності медичного обслуговування  населення.

1. Мета Програми

Метою Програми є:

• забезпечення стабільної роботи комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради;
  • забезпечення оплати праці з нарахуванням, оплати комунальних послуг, оплати податків та інших поточних видатків;
  • оновлення його матеріально - технічної бази;
  • забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівлі підприємства;
  • забезпечення створення оптимальних умов для покращення ефективності медичного обслуговування населення;
  • проведення поточного ремонту та здійснення належного утримання робочих місць.

1. Завдання Програми

Фінансова допомога, передбачена цією Програмою, надається на виконання основних функцій Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради за рахунок надання субвенцій та поточних трансфертів (згідно додатку).

1. Фінансове забезпечення Програми