8 скликання (3 проєкт): Програма  фінансування видатків на компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної  ОТГ на 2021 рік

рішення ІІІ  сесії VІІІ скликання

від 23 грудня  2020 року

ПРОЄКТ

Програма

фінансування видатків на компенсаційні виплати

окремим категоріям громадян

Червоненської селищної  ОТГ на 2021 рік

І. Паспорт Програми

1. Ініціатор розроблення Програми

2. Підстава для виконання Програми

„Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,  „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про охорону дитинства”, „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,

3. Розробник Програми

4. Головний розпорядник коштів

5. Учасники Програми

Червоненська селищна рада, перевізники, які надають послуги з перевезення на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом

6. Строк виконання Програми

2021рік

7. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Бюджет Червоненської селищної ради

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

В межах фінансових можливостей,  50 000 грн.

II. Загальні положення

Програма фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Червоненської селищної  ОТГ на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2021 рік (далі - Програма) направлена на організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян Червоненської селищної  ОТГ на автомобільному транспорті загального користування та забезпечення відшкодування перевізникам витрат (збитків) за пільгові перевезення окремих категорій громадян Червоненської селищної  ОТГ на приміських маршрутах.

Перевезення громадян автотранспортом у приміському сполученні, як правило, здійснюється автобусами (залежить від автопарку, яким володіє перевізник).

Автобусний маршрут приміський — автобусний маршрут, який з’єднує населені пункти і протяжність якого не перевищує 50 км (ст. 1 розд. I Закону України від 05.04.01 р. № 2344-III «Про автомобільний транспорт»).

Автобусні маршрути на яку розповсюджує дію вищевказана Програма:

- Крилівка - Червоне –Житомир;

- Червоне – Житомир;

- Червоне - Андрушівка ;

- Червоне – Крилівка – Андрушівка;

- Червоне – Бердичів.

Виконання зазначеної Програми забезпечить скоординовані дії селищної ради та підприємств-перевізників по наданню послуг з безкоштовного проїзду окремих пільгових категорій громадян Червоненської селищної  ОТГ, які зареєстровані на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування.

Програма затверджена на підставі п.п. «б» п. 3 ст. 91 БК як місцева програма соціального захисту окремих категорій громадян, для чого буде застосовуватись КПК 0113033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян».

Завдання: зниження соціальної напруги серед пільгової категорії населення та компенсація вартості перевезень окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах згідно з укладеним з перевізником договором.