8 скликання (2 сесія): Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ІІ сесія VIII скликання

від  17 грудня 2020 року                                                                             № 32

Про розгляд листа комунального

некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики –

сімейної медицини » Червоненської селищної ради

Відповідно до статей 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75,78 Господарського кодексу України, розглянувши лист в.о. головного лікаря КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради від 09.12.2020р. № 118, з метою підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності Червоненської селищної ради, враховуючи висновки спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести перерозподіл коштів в сумі 14297 (чотирнадцять тисяч двісті дев’яносто сім) гривень по комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради, а саме: з КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженої рішенням п’ятдесят першої сесії від 23.12.2019 року зі змінами та затвердити її в новій редакції (додається).

3. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженого рішенням п'ятдесят другої позачергової сесії сьомого скликання від 29.01.2020 року зі змінами.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                              Юрій ЯЩУК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення  ІІ сесії VІІІ скликання Червоненської селищної ради

від  17 грудня 2020 року № 32

Програма

фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради
на 2020 рік

(в новій редакції)

ПАСПОРТ Програми:

1

Ініціатор розроблення Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

2

Розробник Програми

Червоненська селищна рада

3

Відповідальний виконавець

4

Учасники Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, Червоненська селищна рада

5

Термін реалізації Програми

2020 рік

6

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет, інші надходження, не заборонені чинним законодавством України

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

2020 р. – 1 029 672 грн.

1. Загальні положення

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік (далі - Програма), розроблена на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 91 Бюджетного кодексу України.

З метою виконання Програми необхідно забезпечити фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік шляхом надання субвенцій та поточних трансфертів.

Дана Програма необхідна для стабільного функціонування комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, поліпшення його матеріально - технічної бази та створення належних умов для розвитку первинної медико - санітарної допомоги, наближення її до кожної сім’ї, покращення ефективності медичного обслуговування  населення.

1. Мета Програми

Метою Програми є:

• забезпечення стабільної роботи комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради;
  • забезпечення оплати праці з нарахуванням, оплати комунальних послуг, оплати податків та інших поточних видатків;