8 скликання (2 сесія): Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ІІ сесія VIII скликання

від  17 грудня 2020 року                                                                             № 32

Про розгляд листа комунального

некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики –

сімейної медицини » Червоненської селищної ради

Відповідно до статей 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75,78 Господарського кодексу України, розглянувши лист в.о. головного лікаря КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради від 09.12.2020р. № 118, з метою підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності Червоненської селищної ради, враховуючи висновки спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести перерозподіл коштів в сумі 14297 (чотирнадцять тисяч двісті дев’яносто сім) гривень по комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради, а саме: з КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженої рішенням п’ятдесят першої сесії від 23.12.2019 року зі змінами та затвердити її в новій редакції (додається).

3. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженого рішенням п'ятдесят другої позачергової сесії сьомого скликання від 29.01.2020 року зі змінами.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                              Юрій ЯЩУК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення  ІІ сесії VІІІ скликання Червоненської селищної ради

від  17 грудня 2020 року № 32