8 скликання (2 проєкт): Про розгляд листа комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

8 сесія 2 скликання

від  17 грудня 2020 року                                                                            №

Про розгляд листа

комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради

Відповідно до статей 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75,78 Господарського кодексу України, розглянувши лист в.о. головного лікаря КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради від 09.12.2020р. № 118, з метою підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності Червоненської селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести перерозподіл коштів в сумі 14297 (чотирнадцять тисяч двісті дев’яносто сім) гривень по комунальному некомерційному підприємству «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» Червоненської селищної ради, а саме: з КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів» на КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженої рішенням п’ятдесят першої сесії від 23.12.2019 року зі змінами та затвердити її в новій редакції (додається).

3. Внести зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік затвердженого рішенням п'ятдесят другої позачергової сесії сьомого скликання від 29.01.2020 року зі змінами та затвердити фінансовий план в новій редакції (додається).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                                  Юрій ЯЩУК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення  ІІ сесії VIII скликання Червоненської селищної ради

від  17 грудня 2020 року №____

Програма

фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради
на 2020 рік

(в новій редакції)

ПАСПОРТ Програми:

1

Ініціатор розроблення Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради

2

Розробник Програми

Червоненська селищна рада

3

Відповідальний виконавець

4

Учасники Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, Червоненська селищна рада

5

Термін реалізації Програми

2020 рік

6

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет, інші надходження, не заборонені чинним законодавством України

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

2020 р. – 1 029 672 грн.

1. Загальні положення

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік (далі - Програма), розроблена на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 91 Бюджетного кодексу України.

З метою виконання Програми необхідно забезпечити фінансову підтримку комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік шляхом надання субвенцій та поточних трансфертів.

Дана Програма необхідна для стабільного функціонування комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради, поліпшення його матеріально - технічної бази та створення належних умов для розвитку первинної медико - санітарної допомоги, наближення її до кожної сім’ї, покращення ефективності медичного обслуговування  населення.

1. Мета Програми

Метою Програми є:

• забезпечення стабільної роботи комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради;
  • забезпечення оплати праці з нарахуванням, оплати комунальних послуг, оплати податків та інших поточних видатків;
  • оновлення його матеріально - технічної бази;
  • забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівлі підприємства;
  • забезпечення створення оптимальних умов для покращення ефективності медичного обслуговування населення;
  • проведення поточного ремонту та здійснення належного утримання робочих місць.

1. Завдання Програми