Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 сесія): Про звернення ФОП Прохневської О.Г.

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХIV сесія VIII скликання

 

19 листопада  2021 року                  смт Червоне                                         388

 

Про звернення

ФОП Прохневської О.Г.

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист ФОП Прохневської О.Г. від 23.10.2021 про звільнення від сплати орендної плати, з метою захисту прав за законних інтересів суб’єкта господарювання, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Звернення ФОП Прохневської О.Г. про звільнення від сплати орендної плати взяти до відома.

2. Направити звернення ФОП Прохневської О.Г. за належністю до КП «Червоненський селищний ринок» для розгляду по суті та інформування заявника.

3. Рекомендувати КП «Червоненський селищний ринок» (Дайнеко С.Т.) розглянути звернення ФОП Прохневської О.Г. та про результати розгляду проінформувати селищну раду у встановлений строк.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

 

 

 

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК

 

 

 

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи<