Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 сесія): Про внесення змін до рішень сесії Червоненської селищної ради восьмого скликання

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХIV сесія VIII скликання

 

19 листопада  2021 року                  смт Червоне                                        383 

 

Про внесення змін до

рішень сесії Червоненської селищної

ради восьмого скликання

 

     Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 135, 137 Господарського кодексу, Цивільного кодексу, ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Червоненської селищної ради восьмого скликання № 285 від 16 вересня 2021 року «Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради, а саме:

1.1. п.3 рішення викласти в новій редакції: «3. Селищному голові вжити заходів щодо оголошення та проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради та на підставі рішення конкурсної комісії протягом 30 календарних днів призначити переможця конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради та укласти з ним контракт.

1.2. п.4 рішення викласти в новій редакції: «4. Передати  безоплатно з балансу Червоненської селищної ради на баланс Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради основні засоби та інші матеріальні активи та закріпити їх за установою на праві оперативного управління згідно з додатком 3»