Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 сесія): Про виготовлення гербових номерних печаток, штампів, бланків старостинських округів Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХIV сесія VIII скликання

 

19 листопада  2021 року                  смт Червоне                                            № 377

 

Про виготовлення гербових

номерних печаток, штампів,

бланків старостинських округів

Червоненської селищної ради

 

     Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», законів України «Про нотаріат», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про адміністративні послуги», з метою належного надання адміністративних послуг на всій території Червоненської селищної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити описи:

1.1. Гербових номерних печаток старостинських округів Червоненської селищної ради згідно з додатком (додається).

2. Єдиним зразком штампу «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ» старостинських округів Червоненської селищної ради є штамп «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ», що використовується Червоненською селищною радою .

3. Єдиним зразком штампу «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» старостинських округів Червоненської селищної ради є штамп «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ», що використовується Червоненською селищною радою.

4. Згідно затвердженого опису виготовити номерні гербові печатки  з відтиском №1, №2, №3, №4, №5.

5. Виготовити штампи «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ» в кількості 5 штук (по одній для кожного старостинського округу) та «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» в кількості 5 штук (по одній для кожного старостинського округу).

6. Номерні гербові печатки видати :

  • гербова печатка № 1 старості Глиновецького старостинського округу;
  • гербова печатка № 2 старості Крилівськ