Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 проєкт): Про виготовлення гербових номерних печаток, штампів, бланків старостинських округів Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 

ХІV  сесія VIII скликання

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 19 листопада 2021 року                                                              № __

 

Про виготовлення гербових номерних

печаток, штампів, бланків
старостинських округів

Червоненської селищної ради

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», законів України «Про нотаріат», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про адміністративні послуги», з метою належного надання адміністративних послуг на всій території Червоненської селищної територіальної громади, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити описи:

1.1. Гербових номерних печаток старостинських округів Червоненської селищної ради.

2. Єдиним зразком штампу «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ» старостинських округів Червоненської селищної ради є штамп «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ», що використовується Червоненською селищною радою .

3. Єдиним зразком штампу «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» старостинських округів Червоненської селищної ради є штамп «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ», що використовується Червоненською селищною радою.

4. Виготовити номерні гербові печатки  з відтиском №1, №2, №3, №4, №5.

5.  Виготовити штампи «МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ * ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗА АДРЕСОЮ» в кількості 5 штук (по одній для кожного старостинського округу) та «ЗНЯТО З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ» в кількості 5 штук (по одній для кожного старостинського округу). 

6. Номерні гербові печатки видаються:

  • гербова печатка №1 старості Глинівецького старостинського округу;