8 скликання (14 проєкт): Про погодження внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

19.11.2021                                         смт. Червоне                                         №

Про погодження внесення змін

до договору купівлі-продажу об’єкта

малої приватизації

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення соціально-економічного розвитку Червоненської територіальної громади, залучення інвестицій, враховуючи лист Суржока Сергія Олександровича від 08.11.2021 №1, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації незавершеного будівництва – цеху харчових концентратів, що знаходиться за адресою: вул. Перемоги, 14-б, смт. Червоне Бердичівського району Житомирської та укладений між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Житомирській області та Суржоком Сергієм Олександровичем 28.11.2018 за №1212, посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кірюховою Н.С. в частині продовження терміну будівництва до 30.11.2024 р.

2. Секретарю селищної ради Безноско Н.Б. невідкладно надіслати дане рішення до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Житомирській області.

3. Рекомендувати Суржоку Сергію Олександровичу надати селищній раді копію додатковою угоди про внесення змін до договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації незавершеного будівництва – цеху харчових концентратів, що знаходиться за адресою: вул. Перемоги, 14-б, смт. Червоне Бердичівського району Житомирської.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

Селищний голова                                                                       Юрій ЯЩУК

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи

Начальник відділу