8 скликання (13 сесія): Про внесення змін у рішення дванадцятої сесії восьмого скликання Червоненської селищної ради від 16.09.2021 року № 285 «Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

від 08 жовтня 2021 року                                                                     323

Про внесення змін у рішення дванадцятої

сесії восьмого скликання Червоненської

селищної ради від 16.09.2021 року № 285

«Про утворення комунальної установи «Центр надання

соціальних послуг» Червоненської селищної ради»

Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення дванадцятої сесії восьмого скликання Червоненської селищної ради від 16.09.2021 року № 285 «Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради», а саме: в п.5 рішення слова і цифри  «з 01.10.2021 року» замінити на слова і цифри «з 19.10.2021 року».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК