Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (13 сесія 1): Про припинення права постійного користування земельною  ділянкою

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 

  Р І Ш Е Н Н Я

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

 08 жовтня 2021 року                                                                                          № 333

 

Про припинення права

постійного користування

земельною  ділянкою

 

     Керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяву Постернак Галини Петрівни, жительки смт. Червоне, про припинення права постійного користування земельною ділянкою, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельними ділянками Постернак Галині Петрівні орієнтовною площею 0,20 га та 0,20 га, що розташовані в межах смт. Червоне вул. Матросова за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

2. Дані земельні ділянки орієнтовною площею 0,20 га та 0,20 га. віднести до земель комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади.

3. Спеціалісту І категорії відділу соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Волинцю О. В. внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

 

 

 

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК