Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (13 проєкт): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

XІІІ позачергова сесія VIII скликання

від __  жовтня 2021 року                                                                     №

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу та об’єднання земельної ділянки

 

      Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 12, ст. 79-1, ст. 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій». Розглянувши заяву Сушицького Олександра Павловича учасника АТО та заслухавши спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки площею 3,1342 га (кадастровий номер 1820385600:05:000:0052), яка знаходиться у комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, за межами населеного пункту с. Крилівка на земельні ділянки 2,0га та 1,1242.

2. Рекомендувати Сушицькому О. П. замовити і виготовити технічну документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки у відповідності з діючим законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                         Юрій ЯЩУК