Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (13 проєкт 1): Про припинення права постійного користування земельною  ділянкою

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

від  _ жовтня 2021 року                                                                                       №

 

Про припинення права

постійного користування

земельною  ділянкою

 

     Керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяву Постернак Галини Петрівни жительки смт. Червоне та заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів, комунальної власності та екології Волинця О. В., про припинення права постійного користування земельною ділянкою, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Громадянці Постернак Галині Петрівні припинити право постійного користування земельними ділянками орієнтовною площею 0,20 га та 0,20 га, що розташована в межах смт. Червоне вул. Матросова за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

2. Дані земельні ділянки орієнтовною площею 0,20 га та 0,20 га. віднести до земель комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади.

3. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів, комунальної власності та екології Волинцю О. В. внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

 

 

 

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК