Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 сесія): Про зміну назви та  затвердження статуту Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області  в новій редакції

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесія VIII скликання

від  16 вересня 2021 року                                                                         № 291

 

Про зміну назви та  затвердження статуту

Крилівського закладу дошкільної освіти

«Сонечко» Червоненської селищної ради

Житомирської області  в новій редакції

 

     Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 89, 90 Цивільного кодексу України, законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України в галузі освіти установчих документів закладу,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Крилівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» (код ЄДРПОУ 34277551) на  Крилівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області.

2. Внести зміни та затвердити Статут Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області в новій редакції, додається.

3. Директору Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області  Копаниці Лідії Василівні до 01 жовтня 2021 року здійснити  заходи, пов'язані з державною реєстрацією Статуту  в новій редакції та інших змін у статутних відомостях закладу згідно чинного законодавства України  про що повідомити селищну раду в місячний термін.

4. Визначити Гуманітарний відділ Червоненської селищної ради органом управління та головним розпорядником коштів бюджету Червоненської селищної територіальної громади на здійснення видатків для Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області . 

5. Гуманітарному відділу Червоненської селищної ради:

  • здійснювати фінансування Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області   через мережу розпорядника та одержувача коштів Червоненської селищної територіальної громади.

  • щорічно передбачати видатки на утримання Крилівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області. 

6. Фінансовому відділу Червоненської селищної ради забезпечити фінансування вищезазначених заходів у межах виділених асигнувань на відповідний рік.

7. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                      Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення