Житомирська область, Бердичівський район

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ХІІ сесія VIII скликання

від  16 вересня 2021 року                                                                        № 300

Про надання дозволу на встановлення

пам’ятного знаку

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», розглянувши лист від релігійної організації іудейського віросповідання, Релігійна громада  «Олей Цадікім»  від 15 липня 2021 року №22, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Релігійній організації «Олей Цадікім» на встановлення за власний рахунок пам’ятного знаку жертвам Голокосту, котрі загинули в серпні 1941 року під час Другої світової війни від рук нацистів та поховані в братській могилі в смт Червоне Житомирської області за координатами:49.969521, 2887854.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                           Юрій ЯЩУК