8 скликання (11 проєкт): Про затвердження Положення про «Центр надання адміністративних послуг»   Червоненської селищної ради в новій редакції

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

XІ сесія   VIII скликання

від          серпня 2021 року                                                                                          №

Про затвердження Положення про

«Центр надання адміністративних послуг»

Червоненської селищної ради в новій редакції

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги», з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою приведення у відповідність чинному законодавству діяльності Центру надання адміністративних послуг Червоненської селищної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради» в новій редакції, згідно з додатком  до цього рішення.

2. Вважати таким, що втратив чинність Пункт 1 рішення Червоненської селищної ради від 22.08.2017р. «Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Червоненської селищної ради в новій редакції».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                                         Юрій ЯЩУК

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішення ___ сесії Червоненської

cелищної ради 8 скликання

від _______. 2021 року

про «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської cелищної ради

1. Центр надання адміністративних послуг Червоненської cелищної ради (далі – Центр) є постійно діючим робочим органом Червоненської селищної ради, в якому надаються адміністративні послуги згідно з переліком, затвердженим відповідно до чинного законодавства.

Центр забезпечує надання адміністративних послуг суб’єктам звернення із залученням до його роботи посадових осіб окремих виконавчих органів (структурних підрозділів) Червоненської селищної ради.

2. Центр утворюється, ліквідовується, реорганізовується згідно рішення Червоненської  cелищної  ради (далі – Рада).

3. Центр у своїй діяльності  керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями  голови, цим Положенням  та іншими нормативно-правовими актами.

4. Центр знаходиться за адресою: смт. Червоне, вул. Миру, 28, Бердичівський район, Житомирська область.

З метою забезпечення належної доступності адміністративних послуг можуть утворюватися територіальні підрозділи та віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів Центру в старостинських округах.

Функцій з керівництва та відповідальність за організацію діяльності Центру, організаційне забезпечення діяльності територіальних підрозділів та віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів покладається на відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради.

5. Надання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Червоненська селищна рада (її виконавчі органи або посадові особи), здійснюється виключно через Центр.

Основними завданнями Центру є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через Центр.

За рішенням Ради у Центрі також може здійснюватися:

1) прийняття звітів, декларацій, скарг;

2) надання консультацій;

3) прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг;

4) укладення договорів і угод представниками суб’єктів господарювання, які займають монопольне становище на відповідному ринку послуг, які мають соціальне значення для населення (водо-, тепло-, газо-, електропостачання тощо);