Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (11 проєкт): Про  надання  дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою     щодо  розпаювання фермерського  господарства  «СФГ КРАВЧЕНКО»

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Житомирської області

 П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІ сесія VIII скликання

від 20 червня 2021 року

 

Про  надання  дозволу  на  розроблення 

проекту  землеустрою     щодо  розпаювання

фермерського  господарства  «СФГ КРАВЧЕНКО»

 

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.12,32 Земельного кодексу України, ст.13 Закону України «Про фермерське господарство» і ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»   Розглянувши  заяву голови фермерського господарства «СФГ КРАВЧЕНКО» та його членів    Кравченка Віктора Івановича, Кравченко Миколи Вікторовича, Кравченка Івана Вікторовича, Петричук Ірини Вікторівни, Назарук Юлії Вікторівни   про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою щодо розпаювання фермерського господарства «СФГ КРАВЧЕНКО» та відведення земельних ділянок у власність членам даного господарства для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на села Великі Мошківці території Червоненської селищної ради територіальної громади Бердичівського району Житомирської області, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

 

 ВИРІШИЛА:

1. Надати     дозвіл  на   розроблення   проекту   землеустрою щодо розпаювання фермерського  господарства «СФГ КРАВЧЕНКО» та відведення земельних ділянок у власність членам даного  господарства  для   ведення фермерського господарства за межами населеного  пункту села Великі Мошківці території Червоненської селищної ради територіальної громади Бердичівського району Житомирської області гр. Кравченку Віктору Івановичу, гр. Кравченку Миколі Вікторовичу, Кравченку Івану Вікторовичу, Петричук Ірині Вікторівні, Назарук Юлії Вікторівну в розмірі земельної частки (паю) із земель фермерського господарства «СФГ КРАВЧЕНКО»  загальною  площею 5,1196 га з кадастровим номером 1820381300:02:000:0108.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт на   розроблення   проекту   землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                        Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення