8 скликання (10 сесія): Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельних ділянок

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

X позачергова сесія VIII скликання

Від  22 липня 2021 року                                                                            №236

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу у власність земельних ділянок

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 12, ст. 116, ст. 118, ст. 121 Земельного Кодексу України,  розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника І категорії  Сокірко Т.В.  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості ) та передачу у власність земельної ділянки, враховуючи витяги з Державного земельного кадастру та  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості ) згідно з додатками  № 1, 2 (додається).

2. Затвердити фактичний розмір земельних ділянок згідно фактичних вимірів відповідно з додатками № 1,2, які були встановлені при встановленні меж земельних ділянок.

3. Передати у власність земельні ділянки згідно з додатками № 1, 2 даного рішення.

4. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинцю О. В. та старостам відповідних старостинських  округів територіальної громади  внести зміни в земельно - облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

В.о. селищного голови

Секретар ради                                                                           Неля  БЕЗНОСКО

ДОДАТОК № 1

до рішення десятої позачергової  сесії восьмого