Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (10 проєкт): Програма проведення урочистих заходів та свят в Червоненській селищній територіальній громаді на 2021 рік

ПРОГРАМА

проведення урочистих заходів та свят в Червоненській

селищній територіальній громаді на 2021 рік

 

 

ПАСПОРТ

Програми проведення урочистих заходів та свят в Червоненській селищній територіальній громаді на 2021 рік

 

(далі – Програма)

 

 1. Ініціатор розроблення Програми: Червоненська селищна рада.
 2. Назва нормативних документів про необхідність розроблення Програми: Закон України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Бюджетний кодекс України
 3. Розробник програми: відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради
 4. Відповідальні виконавці програми: Червоненська селищна рада та її структурні підрозділи.
 5. Учасники програми: Виконавчий комітет Червоненської селищної ради, структурні підрозділи, підприємства, установи, організації Червоненської селищної територіальної громади.
 6.  Термін реалізації програми: 2021  рік. 
 1. Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми:

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок

коштів селищного бюджету,  власних коштів підприємств, установ, організацій, грантів, інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.

Обсяг фінансування заходів Програми за рахунок коштів бюджету затверджується селищною радою в складі видатків бюджету на  2021 рік.

 

І. Обґрунтування необхідності прийняття Програми

Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  громадою, формування у громадян України почуття патріотизму, поваги до свого історичного минулого, до людей інших національностей, відродження та збереження національних традицій та культурної спадщини, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Червоненською селищною радою на 2021 рік розроблена відповідно до Бюджетного кодексу України, до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Основне призначення місцевого самоврядування – створення та підтримка сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, надання мешканцям територіальної громади якісних та доступних публічних послуг на основі сталого розвитку дієздатної громади. Червоненська селищна рада є органом місцевого самоврядування, який представляє  територіальну громаду селища та 6 сільських населених пунктів, здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування.

Червоненська селищна рада відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій державного, обласного, місцевого значення. У Червоненській громаді  здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням трудових колективів, які досягли високого професіоналізму, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Червоненською селищною  громадою та Україною, проводяться культурно – масові заходи, тощо.

Селищний голова представляє  громаду,  раду та її виконавчий комітет  у відносинах з  державними  органами,  іншими  органами місцевого самоврядування,  об’єднаннями громадян,  підприємствами, установами  та  організаціями  незалежно   від   форм   власності, громадянами,  а  також  у  міжнародних  відносинах  відповідно  до законодавства.

Проведення зазначених заходів та здійснення представницьких функцій  потребує систематизації таких заходів, виділення бюджетних асигнувань з бюджету селища.

 

 1. Мета і завдання Програми

Метою Програми є забезпечення належної організації проведення культурно – масових заходів, відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів, піднесення ролі та авторитету видатних громадських діячів, які внесли суттєвий вклад у зміцнення  громади.

Основними завданнями Програми є створення додаткових організаційних, фінансових і матеріально-технічних умов для виконання мети Програми. 

 1. Фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок асигнувань,  передбачених головним розпорядником коштів селищного бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.  Обсяг фінансування Програми визначається щороку, виходячи з конкретних завдань та реальних можливостей, затверджується селищною радою в складі видатків бюджету селищної ТГ на рік.

Можуть залучатися кошти підприємств, установ та організацій, суб’єктів підприємницької діяльності всіх форм власності, громадських організацій, благодійних, добровільних внесків та пожертв, грантів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

В ході реалізації заходів Програми можливі корегування, пов’язані з фактичним надходженням коштів та уточненням розміру видатків виходячи з реальних можливостей бюджету.

 1. Заходи щодо реалізації Програми

1.Відзначення державних свят, визначних подій держави, які встановлені актами Президента України, Уряду України.

Червоненська селищна рада

Постійно.

2.Відзначення місцевих свят та подій  із врученням цінних подарунків та грошових винагород.

Червоненська селищна рада

Постійно.

3.Відзначення професійних свят, які встановлені відповідно до Указів Президента України.

Червоненська селищна рада

Постійно.

4.Організація   офіційних  прийомів,  зустрічей  делегацій,   відкриття тематичних   виставок,   ярмарків,   конференцій,   круглих   столів   тощо.

Червоненська селищна рада

Постійно.

5.Виготовлення та придбання сувенірної продукції, бланків Почесних грамот і Подяк, вітальної адреси, листівок, нагород селищної ради і ювілейних медальйонів (знаків) тощо для відзначення та заохочення підприємств, установ та організацій і окремих осіб.

Червоненська селищна рада

Постійно

6.Обслуговування заходів транспортними засобами.

         Червоненська селищна рада

Постійно

7.Придбання цінних подарунків, сувенірів для урочистих заходів та представницьких цілей.

Червоненська селищна рада

Постійно

8.Придбання квіткової, ритуальної продукції та інші видатки.

Червоненська селищна рада

Постійно

 1. Оренда приміщень, апаратури, технічних засобів для проведення заходів.

 Червоненська селищна рада, відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради

Постійно

 1. Забезпечення проведення фестивалів, конкурсів, оглядів аматорського мистецтва, виставок народних майстрів, тощо місцевого, обласного та Всеукраїнського значення.

Червоненська селищна рада, відділ освіти та те економічного розвитку Червоненської селищної ради

Постійно

 1. Організація святкових салютів, піротехнічних шоу, концертних та фестивальних програм.

Відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради

Постійно

 1. Забезпечення проведення заходів для дітей, молоді (нагородження грамотами, подяками, квітами, цінними подарунками, сувенірами, вручення солодощів ).

Червоненська селищна рада, відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради

Постійно

13.Організація вшанування ветеранів Другої Світової війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів – афганців та учасників АТО/ООС,тощо.

Червоненська селищна рада, центр надання соціальних послуг Червоненської селищної ради

 Постійно

 1. Забезпечення підтримки ініціатив громадських дитячих, молодіжних, ветеранських організацій, товариств інвалідів тощо з метою вирішення соціальних проблем.

Червоненська селищна рада

Постійно

15.Інформаційне забезпечення проведення заходів.

Червоненська селищна рада

Постійно

 1. Виготовлення друкованої продукції до ювілейних дат населених пунктів Червоненської територіальної громади, буклетів, путівників, сувенірної продукції краєзнавчого змісту, друк творів місцевих авторів.

Червоненська селищна рада, відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради

Постійно

 1. Очікувані результати

Виконання Програми буде сприяти підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів Червоненської ТГ, покращенню економічного стану та іміджу Червоненської селищної ради у державі. Завдяки створеним організаційним механізмам на території Червоненської селищної  територіальної громади будуть залучені всі категорії населення до відзначення державних та народних свят, культурно – масових заходів, забезпечено збереження історичних, національних традицій, організовано вшанування ветеранів Другої Світової війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів – афганців та учасників АТО/ООС, пенсіонерів, відзначено людей праці та громадян з активною життєвою позицією, котрі беруть активну участь в соціально-культурному житті громади; здійснено підтримку ініціатив громадських дитячих, молодіжних, ветеранських організацій, товариств інвалідів тощо, що приведе до позитивних змін у вирішенні соціальних проблем.

Очікується налагодження ефективного використання коштів на користь всіх членів територіальної громади.

 

 1. Нормативно-правове та організаційне забезпечення Програми

Реалізація Програми передбачає тісну взаємодію органів місцевого самоврядування та всіх мешканців громади.

Організація заходів відбувається згідно Указів Президента України «Про встановлення днів професійних свят», рішень Червоненської  селищної ради та її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови.

 

 1. Організація управління та контролю за ходом

виконання Програми

Головний розпорядник коштів – Червоненська селищна рада.

Відповідальні за проведення заходів Програми – відділ освіти та економічного розвитку, центр надання соціальних послуг  та інші структурні підрозділи Червоненської селищної ради .

Контро