Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

 «Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок» (47 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 Сорок сьома позачергова сесія                                        сьомого  скликання

 від 06 вересня 2019 рік 

                                                                              

 «Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок»
 

Відповідно до статей 12, 116, 127, 134, 135, 136, 137, 138, 139 Земельного кодексу України, частини другої статті 4 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішення 43 сесії Червоненської селищної ради 7 скликання від 24 квітня 2019 року «Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами, надання дозволу на виготовлення агрохімічного паспорту», пункту 34 частини першої статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоненська селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності Червоненської селищної ради Андрушівського району Житомирської області, місцезнаходження: Житомирська область, Андрушівський район, за межами с. Крилівка площа 9,7973 га, кадастровий номер 1820385600:04:000:0414.

2. 1. Провести земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки, що знаходиться за адресою Житомирська область, Андрушівський район, за межами с. Крилівка, площа 9,7973 га, кадастровий номер 1820385600:04:000:0414, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (01.01).

2. Затвердити умови продажу права оренди на земельні ділянки, встановивши наступне:

2.1. Стартовий розмір річної орендної плати становить 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 24261 грн. 37 коп. (Двадцять чотири тисячі двісті шістдесят одна грн. 37 коп.) без ПДВ.

2.2. Гарантійний внесок становить 5% від стартової ціни продажу лоту, що становить 1213 грн. 07 коп (Одна тисяча двісті тринадцять гривень 07 копійок).

2.3. Крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту, що становить 121 грн. 31 коп. (Сто двадцять одна гривня 31 копійка).

2.4. Строк оренди­­­­­  7 (сім) років.

3. За результатами земельних торгів (аукціону) з переможцем підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі безпосередньо в день проведення торгів.

Доручити селищному голові або уповноваженій особі укласти від імені Червоненської селищної ради договір оренди земельної ділянки, яка виставляються на земельні торги із переможцем торгів, підписати протоколи земельних торгів.

4. Організатору земельних торгів – Червоненській селищній раді укласти з виконавцем додатки до договору про проведення земельних торгів №14/1820385600:04:000:0414 від «02» серпня 2019 року, визначаючи умови проведення земельних торгів по лоту.

5. Місцем проведення земельних торгів є 13434, Житомирська обл., Андрушівський р-н, с.м.т. Червоне, вул. Миру, буд. 28.

6. Встановити, що гарантійний внесок, сплачений переможцем земельних торгів до їх проведення, зараховується до річної орендної плати за перший рік користування земельною ділянкою, встановленою за результатами земельних торгів.

7. Переможцю земельних торгів не пізніше трьох робочих днів з дня проведення земельних торгів  відшкодувати витрати  Виконавцю земельних торгів - Приватна фірма «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза» з виготовлення технічної документації землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки та агрохімічного паспорту.

8. Річна орендна плата за перший рік користування земельною ділянкою, визначена за результатами земельних торгів, підлягає сплаті переможцем земельних торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення відповідного договору оренди земельної ділянки.

10. Уповноважити виконавця торгів, Приватну фірму «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза», визначити дату проведення земельних торгів, згідно чинного законодавства.

11. Затвердити проект договору оренди земельної ділянки, який пропонується укласти з переможцем земельних торгів у формі аукціону, згідно з додатком 1.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.                 

 

 

        Секретар ради                                                     Г. І. Козиренко

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь