Звіт про використання коштів КО «Центр ПМСД» за І квартал 2018 року

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                                                                    сьомого скликання

від               2018 року

Звіт про використання коштів КО «Центр ПМСД»

за І квартал 2018 року

Заслухавши інформацію головного бухгалтера КО «Центр ПМСД» Сірої В.І., відповідно ст. 25 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт КО «Центр ПМСД» про використання коштів медичної субвенції, субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів, додаткової дотації та коштів селищного бюджету за І квартал 2018 року взяти до відома (додається).

2.  Контроль за виконанням даного рішення   покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,   промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Селищний голова                                                                        Ю.В. Ящук