Видача свідоцтва про шлюб

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача свідоцтва про шлюб"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява про державну реєстрацію шлюбу (у разі представництва інтересів осіб, які бажають зареєструвати шлюб, - заява, на якій нотаріально засвідчено справжність підписів, та документ, що підтверджує повноваження представника);
  2. Рішення суду про зниження шлюбного віку (у разі звернення осіб віком 16-17 років);
  3. Паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);
  4. Документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (якщо шлюб повторний);
  5. Документ, що підтверджує сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати державного мита;
  6. Документ, що підтверджує причину скорочення строку державної реєстрації шлюбу (у разі порушення суб’єктом звернення питання державної реєстрації шлюбу до спливу місячного строку).
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу 0,85 грн., відповідно до ч.4 ст.2, підп.а) п.5 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» від 21.01.1993 №7-93, державне мито сплачується через фінансові установи шляхом внесення коштів у готівковій формі до подання відповідної заяви.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Сімейний кодекс України, Закон України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" від 01.07.2010 № 2398-VI (ч.2 , ст. 6); Правила реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені Наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 № 52/5.
5 Строк надання адміністративної послуги Видача суб’єкту звернення свідоцтва про шлюб здійснюється безпосередньо при державній реєстрації шлюбу.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача Свідоцтва про шлюб.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує свідоцтво про шлюб безпосередньо в селищній раді після ознайомлення з відомостями, що містяться у свідоцтві та відповідному актовому записі цивільного стану, отримання свідоцтва засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року