Видача свідоцтва про народження

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача свідоцтва про народження"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява встановленої форми;
  2. Паспорти громадянина України обох батьків (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);
  3. Документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини;
  4. У разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я слід надати: документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини або медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу;
  5. Документи, необхідні для визначення походження дитини від батьків, передбачені статтями 121, 125, 135 Сімейного кодексу України.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Сімейний кодекс України, Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції від 18.10.2000 №52/5.
5 Строк надання адміністративної послуги В день звернення суб’єкт звернення отримує свідоцтво про народження безпосередньо у сільській раді після ознайомлення з відомостями, що містяться у ньому та відповідному актовому записі про народження. Отримання свідоцтва засвідчується особистим підписом суб’єкта звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Отримання суб’єктом звернення свідоцтва про народження.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) Суб’єкт звернення отримує свідоцтво про народження безпосередньо у сільській раді після ознайомлення з відомостями, що містяться у ньому та відповідному актовому записі про народження.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року