Видача дозволу на приватизацію житлового приміщення

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача дозволу на приватизацію житлового приміщення"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява;
  2. Довідка про склад сім’ї наймача та займані ними приміщення;
  3. Технічна документація на квартиру (будинок), технічний паспорт на квартиру;
  4. Поповерховий план приміщень квартири (будинку), експлікація приміщень;
  5. Копії паспортів (сторінки 1, 2 та з реєстрацією місця проживання) всіх членів сім’ї.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19.06.1992 № 2482-ХІІ, ч. 1 ст. 8.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 30 календарних днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача рішення виконавчого комітету сільської ради про дозвіл на приватизацію житлового приміщення.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради