Додаток № 1

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача дозволу на порушення об'єктів благоустрою, пов'язане з виконанням суб'єктами господарювання земляних та ремонтних робіт"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява із зобов’язанням - по завершенню робіт відновити повністю порушений об’єкт благоустрою або відшкодувати вартість відновлення порушеного об’єкту благоустрою.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-IV ч. 1 ст. 26-1.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 30 календарних днів з дня подання заяви.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача рішення виконавчого комітету селищної ради з дозволом на порушення об’єктів благоустрою.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Технологічна картка адміністративної послуги

Червоненська селищна рада

Етапи послуги Відповідальна особа Дія (В, У, П, З) Термін виконання (днів)
1 Прийом заяви, реєстрація заяви повідомлення замовника про термін виконання, звірка з домовою книгою, підготовка довідки та передача її на розгляд голови Секретар селищної ради В Протягом 30 днів - рішення; довідка - 1 день;
2 Розгляд заяви, прийняття рішення виконкомом, підпис, передача секретарю селищної ради Голова селищної ради П Протягом - 30 днів
3 Підпис рішення, реєстрація рішення в книзі реєстрацій та видача замовнику Секретар селищної ради В Протягом 1 робочого дня
Загальна кількість днів надання послуги - 10
Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 10