Додаток № 1

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку (форма 3ДФ)"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява;
  2. Документ, що засвідчує особу;
  3. Довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номера.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Наказ Державної податкової адміністрації України від 21.12.2010 №975 «Про затвердження порядку видачі довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку та її форми», п.2.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 10 робочих днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача довідки про право на отримання доходу від податкового агента без утримання податку (форма 3ДФ).
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради