Видача довідки про місце проживання та склад сім’ї

Додаток № 1

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради

№59 від 26.07.2013 року

Інформаційна картка адміністративної послуги

"Видача довідки про місце проживання та склад сім’ї"

Червоненська селищна рада

1 Інформація про: суб’єкта надання адміністративної послуги (найменування, місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту) Червоненська селищна рада; 13434, Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул.Леніна 28; робочий час: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17: год., обідня перерва з 12:00 до 13:00 год.; телефон (04136) 4-61-54, 4-61-89.
2 Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, порядок та спосіб їх подання, а у разі потреби - інформація про умови чи підстави отримання адміністративної послуги Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:
  1. Заява усна або письмова;
  2. Паспорти або свідоцтва про народження членів сім’ї; домова книга;
  3. Довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера членів сім’ї.
3 Платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу Безоплатно.
4 Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 № 1768-111, п. 2 ч. 3 ст. 4; Наказ Міністерства праці та соціальної політики України «Про затвердження форми Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб» від 22.07.2003 № 204.
5 Строк надання адміністративної послуги Протягом 3 робочих днів з дня звернення.
6 Результат надання адміністративної послуги Видача довідки про місце проживання та склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб встановленого зразка.
7 Можливі способи отримання відповіді (результату) особисто;
іншою особою за умови надання належним чином оформленого доручення на отримання результату адміністративної послуги та документа, що посвідчує особу;
поштовим відправленням.

Додаток № 2

до рішення виконавчого комітету

Червоненської селищної ради